Klimatyzator LG Bydgosz

 

 

Wzmocnienie podstawowych elementów sprawia, że zaawansowana technologia LG po raz kolejny przewodzi wśród klimatyzatorów pokojowych.

 

 

Model DELUXE

 

Szukasz znakomicie wyposażonego, oszczędnego klimatyzatora w klasycznym, eleganckim stylu i śnieżnobiałej obudowie? Klimatyzator ścienny LG Deluxe Sirius spełni Twoje oczekiwania. Jest cichy, wydajny i prosty w obsłudze.

 

Klimatyzator ścienny Deluxe Sirius to wspaniałe dopełnienie dotychczasowej, bogatej palety urządzeń marki LG. Premierę w tym klimatyzatorze święci funkcja One Touch Soft Air, którą na pewno bardzo polubisz. Zadba ona bowiem o to, aby nawiew powietrza delikatnie chłodził pomieszczenie, a to przełoży się na ponadprzeciętny komfort Twój i innych domowników.

 

Smukły i prosty design klimatyzatorów LG zapewnia łatwość montażu i wygodę
czyszczenia.

 

 

Model STANDARD PLUS

 

Klimatyzator LG STANDARD PLUS P12EN to nowy produkt oferowany przez znaną i cenioną markę LG. Automatyczny system czyszczący urządzenie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, zapobiega rozwijaniu się pleśni. Funkcja monitorujące zużycie energii nie tylko dba o nasz portfel ale także o środowisko. Opcjonalnie LG STANDARD PLUS można doposażyć w sterowanie WIFI. Prosta minimalistyczna konstrukcja LG doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. 

 

Najważniejsze cechy klimatyzatora LG STANDARD PLUS P12EN to:

 

Aktywna kontrola zużycia energii
Wyświetlacz zużycia energii
2-stronny nawiew
Mocne chłodzenie
Skuteczne ogrzewanie
Filtr podwójna ochrona
Automatyczne oczyszczanie
Komfortowy nawiew powietrza
Niski poziom hałasu 19dB
Cicha praca nocna agregatu
Łatwa i szybka instalacja
Smart Diagnosis
 
Powrót