Klimatyzator Mitsubishi Bydgoszcz

 

 

Nowe dekoracyjne urządzenia ścienne Premium to udane połączenie designu z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dostępnych jest 6 wersji urządzeń o wydajności chłodniczej sięgającej 5,0 kW i wydajności grzewczej sięgającej 5,8 kW, co pozwala na elastyczne dopasowanie do prawie każdej powierzchni pomieszczenia.

 

Smukła budowa i trzy dostępne kolory — błyszczący biały, błyszczący czarny i matowy srebrny umożliwiają harmonijne dopasowanie do wnętrza. Komfort użytkowania zapewnia także bardzo niski poziom hałasu, wynoszący zaledwie 21 decybeli, co umożliwia montaż we wrażliwych na hałas pomieszczeniach mieszkalnych i gabinetach.

 

Urządzenia ścienne Premium są także przyjazne środowisku. Dzięki zastosowanej technologii inwerterowej osiągają klasę efektywności energetycznej A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie grzania. Urządzenia ścienne Premium wyposażone są w pilota bezprzewodowego. Praktyczny programator tygodniowy zapisuje osobiste upodobania użytkowników, dbając o ich komfort, a także oszczędność energii.

 

 

Powrót